Шановні покупці! Електронні посібники, представлені на сайті, доступні тільки для оптових покупок (від 2 000 грн). Щоб зробити оптове замовлення, пишіть на електронну скриньку tmrozumniki@ukr.net
×

З метою уникнення неліцензійного тиражування та копіювання, мультимедійні продукти ТМ «Розумники» мають систему захисту.

Якщо активація ще не здійснена, система захисту деяких програмних засобів дозволяє працювати в ознайомчому режимі. При цьому користувачеві надається можливість перегляду трьох перших уроків. Режими «Конструктор уроків», «Конструктор тестових завдань» заблоковано.

В залежності від виробника продукту, активацію можна здійснити декількома способами: за допомогою інтернету, телефону (в робочі дні в робочий час) чи електронної пошти.

Після запуску програми з’явиться майстер активації, який допоможе здійснити користувачу активацію електронного навчально-методичного комплекту. Процес активації досить простий та супроводжується підказками.

Для активації продукту потрібно мати код авторизації (серійний номер ліцензії). Код авторизації – це унікальний (індивідуальний) код, що містить цифри від 0 до 9 та латинські літери A, B, C, D, E, F.

Код авторизації розповсюджується або разом з диском, або висилається на електронну пошту після оплати завантажених з інтернету програмних засобів.

УВАГА!!! Кожен код авторизації дає змогу активувати програмний засіб лише на одному комп'ютері.З метою уникнення несанкціонованої активації програмних засобів сторонніми особами зберігайте код активації у таємниці!