Шановні покупці! Електронні посібники, представлені на сайті, доступні тільки для оптових покупок (від 2 000 грн). Щоб зробити оптове замовлення, пишіть на електронну скриньку tmrozumniki@ukr.net
×

Новини

Навчальні підручники нового покоління 09.04.2013 Навчальні підручники нового покоління
Навчальний підручник – найважливіший компонент освітнього процесу. Хороший підручник цінувався завжди високо і був надійною базою для оволодіння предметом. У зв'язку з появою нових інформаційних технологій підручник набув нових властивостей, використання яких дозволяє вчителеві істотно підвищити ефективність процесу навчання.


Готуйся до ЗНО, використовуючи сучасні технології! 21.03.2013 Готуйся до ЗНО, використовуючи сучасні технології!
Перехід від звичних для старшого покоління випускних та вступних іспитів до зовнішнього незалежного оцінювання у формі тестування, ставить перед батьками та учнями нові вимоги і до підготовки. Треба враховувати час, концентрувати увагу, бути впевненим, вибудувати стратегію опрацювання тестових завдань. Вчитель, як раніше на екзамені, не буде врахувати хвилювання дитини, в разі необхідності ставити додаткові питання, тому в умовах тестування учень може розраховувати лише на себе.


Новини від ТМ "Розумники" 18.03.2013 Новини від ТМ "Розумники"
Пропозиція від ТМ "Розумники"


Привітання зі святом! 07.03.2013 Привітання зі святом!
Від щирого серця вітаємо Вас з першим весняним святом, святом тепла, любові, краси, жіночності!


ТМ «Розумники» нагороджено золотом! 06.03.2013 ТМ «Розумники» нагороджено золотом!
25 - 27 лютого 2013 року Торгівельна марка «Розумники» разом з компанією Intel взяла участь у XVI Міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2013», яка відбулася в Київському Палаці дітей та юнацтва.


Навчальний семінар на Рівненщині. 05.03.2013 Навчальний семінар на Рівненщині.
26 лютого 2013 року керівництво та провідні фахівці Торгівельної марки «Розумники» прийняли участь у двох навчальних семінарах на Рівненщині: «Розвиток інформаційно-освітніх технологій в регіоні» та «Медіатека «Розумники»: досвід та перспективи використання цифрових освітніх ресурсів у навчальному процесі».


Зустріч з освітянами Закарпаття. 20.02.2013 Зустріч з освітянами Закарпаття.
13 лютого 2013 року у м. Ужгороді на базі спеціалізованого навчально-виховного комплексу “ЗОШ І ст. –ДНЗ” з поглибленим вивченням англійської мови  «ПРОЛІСОК» відбувся семінар на тему: «Впровадження  інформаційно-комунікативних технологій у навчально-виховний процес».


ТМ "Розумники" запрошує на виставки! 18.02.2013 ТМ "Розумники" запрошує на виставки!
Запрошуємо вас прийняти участь у двох масштабних виставках, що відбудуться наприкінці лютого у м. Києві.
XVI Міжнародна виставка навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2013», IV Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2013»


Семінар з теми «Розвиток інформаційних освітніх технологій в регіоні» 11.02.2013 Семінар з теми «Розвиток інформаційних освітніх технологій в регіоні»
8 лютого 2013 року у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар з теми «Розвиток інформаційних освітніх технологій в регіоні» для методистів районних (міських) методичних кабінетів (центрів) та директорів загальноосвітніх та позашкільних закладів.


До вашої уваги добірка посібників! 17.01.2013 До вашої уваги добірка посібників!
Інтернет-магазин ТМ “Розумники” пропонує тільки якісні навчальні посібники! До вашої уваги добірка посібників, яка стане у нагоді абітурієнтам, вчителям, методистам, батькам.
Якісно підготуватися


Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим 28.12.2012 Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим


Акція триває. 27.12.2012 Акція триває.
Зверніть увагу на те, що час Новорічної акції спливає. Залишилось лише 19 днів.


Новорічна акція! 19.12.2012 Новорічна акція!
Ми цінуємо наших покупців, тому з радістю повідомляємо, що наш інтернет-магазин підготував Новорічну акцію 2013


Унікальна можливість 14.12.2012 Унікальна можливість
Отримати сучасний мультимедійний підручник з багатьох предметів швидко і дешево! Це можливо!


Проблеми сучасного підручника 06.12.2012 Проблеми сучасного підручника
На базі Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України 27–29 листопада 2012 р. відбулася  Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми сучасного підручника»


Спецпропозиція 29.11.2012 Спецпропозиція

ТМ “Розумники”, яка є офіційним партнером “PANDA SECURITY “, пропонує пакети антивірусних програм для навчальних закладів за вигідними умовами.


Всеукраїнська науково-практична конференція 26.11.2012 Всеукраїнська науково-практична конференція
Торгівельна Марка «Розумники» та Інститут педагогіки НАПН України запрошують вас прийняти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції: «Проблеми сучасного підручника»(27 - 29 листопада)!


Зустріч з освітянами Миколаївщини. 13.11.2012 Зустріч з освітянами Миколаївщини.
1 листопада 2012 року у Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся науково-методичний семінар з теми: «Державні стандарти освіти: методичні стратегії і стратегеми реалізації». На семінар були запрошені і   фахівці ТМ «Розумники». З ґрунтовними виступами, що розкривали тему науково-методичного заходу, виступили працівники Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (Круглик Н. А., методист відділу менеджменту освіти Інституту інноваційних технологій та змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України), науково-педагогічні працівники МОІППО (Старєва А. М., директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент; Шуляр В. І., заступник директора МОІППО з наукової роботи; Бабійчук В. Г., методист лабораторії інноваційного розвитку та дистанційної освіти).


Зустрічі з освітянами 05.11.2012 Зустрічі з освітянами
Представники  ТМ «Розумники» взяли участь у ряді науково-практичних нарад, присвячених оновленню змісту шкільної освіти та використанню інформаційно-комунікаційних і комп'ютерних технологій у загальноосвітніх навчальних закладах.


Цікава пропозиція! 30.10.2012 Цікава пропозиція!
У нас для Вас є цікава пропозиція...Новини 381 — 400 з 414
Початок | Поперед. | 17 18 19 20 21 | Наст. | Кінець Всі