Шановні покупці! Електронні посібники, представлені на сайті, доступні тільки для оптових покупок (від 2 000 грн). Щоб зробити оптове замовлення, пишіть на електронну скриньку tmrozumniki@ukr.net
×

Новини

Фестиваль педагогів-новаторів 15.10.2012 Фестиваль педагогів-новаторів
У місті Севастополь 10-12 жовтня 2012 року відбувся ІІ фестиваль педагогів-новаторів «Інновації в навчально-виховному процесі». У фестивалі взяли участь педагоги дошкільної та позашкільної освіти, працівники загальноосвітніх навчальних закладів, профтех училищ, викладачі вищих навчальних закладів, були запрошені на фестиваль і фахівці ТМ «Розумники»


Через вибори школярі підуть на канікули раніше 12.10.2012 Через вибори школярі підуть на канікули раніше
Школам рекомендують перенести шкільні канікули на чотири дні раніше, ніж заплановано, у зв'язку з виборами до Верховної Ради. Відповідний лист Міністерство освіти та науки, молоді та спорту направило до обласних управлінь освіти


IV Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті» 05.10.2012 IV Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті»
Національна виставка «Інноватика в сучасній освіті» є найбільш широко представленим форумом найкращих інноваційних досягнень в галузі освіти.
Серед учасників виставки: навчальні заклади різних рівнів і форм власності, наукові установи, навчальні центри, регіональні і муніципальні органи управління освітою, видавництва, фонди, підприємства і фірми, що працюють на терені освіти, міжнародні установи і представництва.


Всеукраїнська інтерактивна конференція  «Сучасні підходи до створення та використання мультимедійних програмних засобів у навчальному процесі ЗНЗ» 27.09.2012 Всеукраїнська інтерактивна конференція «Сучасні підходи до створення та використання мультимедійних програмних засобів у навчальному процесі ЗНЗ»
22 вересня 2012 року у приміщенні Управління освіти і науки Рівненської ОДА відбулася Всеукраїнська інтерактивна конференція. Основними напрямами роботи конференції стали:
1. Теоретико-прикладні основи побудови і функціонування мультимедійних програмних засобів.
2.  Практичні розробки із застосування електронного контенту в освітньому середовищі.
3. Перспективи та проблеми створення електронної соціальної навчальної Інтернет-мережі.
4. Модернізація системи науково-методичного забезпечення використання навчального контенту в ЗНЗ.


Сучасний урок та мультимедійні технології 25.09.2012 Сучасний урок та мультимедійні технології
Сьогодні сучасний урок неможливо уявити без використання мультимедійних технологій, а вчителеві все складніше вдосконалювати освітній процес без допомоги комп'ютера.
Урок з використанням мультимедійних технологій стає більш цікавим для учня, а тому – більш ефективним для засвоєння знань; при цьому поліпшується рівень унаочнення навчального матеріалу на уроці.


Рекомендуємо 24.09.2012 Рекомендуємо
Флеш Асистент – набір необхідних для повсякденної роботи вчителя програм, які працюють безпосередньо з флешки «+» до кожної з програм набір мультимедійних інтерактивних відеодемонстрацій.


До роздумів 20.09.2012 До роздумів
Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник упевнений, що українська мова в Україні почуває себе благополучно. Про це він сказав в ефірі радіостанції «Голос России».


Наші пропозиції 20.09.2012 Наші пропозиції
  Маємо для Вас цікаву пропозицію! Ви можете стати нашим партнером. Мета партнерської програми: пропагувати цікаві оригінальні освітні матеріали сайту http://rozumniki.net серед своїх друзів, знайомих, колег.


Зустріч з освітянами 19.09.2012 Зустріч з освітянами
  12 вересня 2012 року відбулася зустріч фахівців ТМ «Розумники» з адміністрацією Херсонського обласного ліцею – профільного навчального закладу для обдарованої молоді. В ході зустрічі були презентовані новинки від ТМ «Розумники», серед яких  активатор інтерактивної поверхні та нова перспективна розробка – «Загальношкільна мультимедійна база знань. Медіасервер + медіатека «Розумники».


Декілька слів про електронні посібники навчання 19.09.2012 Декілька слів про електронні посібники навчання
  Електронні посібники навчання є широким поняттям.  Це і електронні книги (рідери), і структуровані й забезпечені посиланнями тексти, і документи різних типів, починаючи від допоміжних файлів і закінчуючи web-сторінками, що містять навчальні матеріали. Це освітні продукти, які відрізняються від традиційних посібників на друкованій основі тим, що переглянути їх можна за допомогою комп’ютера чи електронної книги; відповідають вимогам Державного стандарту загальної середньої освіти і навчальним програмам.


Зустріч з освітянами Житомирщини 14.09.2012 Зустріч з освітянами Житомирщини
14 червня 2012 року відбулася зустріч співробітників Торгівельної Марки «Розумники» з освітянами міста Новоград-Волинський, де на базі Новоград-Волинського навчально-виховного комплексу «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня» відбулася Регіональна наукова конференція: «Навчальні заклади нового типу Житомирщини: від історії до сучасності»


Відбулася виставка «Сучасні заклади освіти-2012» 24.04.2012 Відбулася виставка «Сучасні заклади освіти-2012»
1-3 березня 2012 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася ІІІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2012», урочисте відкриття якої відбулося за участю Міністра освіти, науки, молоді та спорту Дмитра Табачника.


16.02.2012 НОВИНКА! ЕНМК «Факультативний курс з географії, 7 клас»
Вже з’явився у продажу: Електронний навчально-методичний комплект «Факультативний курс з географії, 7 клас». Версія 1.0.


Новини 421 — 433 з 433
Початок | Поперед. | 18 19 20 21 22 | Наст. | Кінець Всі