Шановні покупці! Електронні посібники, представлені на сайті, доступні тільки для оптових покупок (від 2 000 грн). Щоб зробити оптове замовлення, пишіть на електронну скриньку sale@rozumniki.net
×

Новини

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Яндекс Livejournal Liveinternet Mail.Ru
Навчальні підручники нового покоління 09.04.2013

Навчальні підручники нового покоління

Навчальний підручник – найважливіший компонент освітнього процесу. Хороший підручник цінувався завжди високо і був надійною базою для оволодіння предметом. У зв'язку з появою нових інформаційних технологій підручник набув нових властивостей, використання яких дозволяє вчителеві істотно підвищити ефективність процесу навчання. У мультимедійному підручнику навчальний матеріал подається в іншому вигляді – за допомогою тез, опорних схем, акцентів на ключових поняттях. Широко використовуються інтерактивні завдання, велика кількість мультимедійного ілюстративного матеріалу, що може використовуватися як при фронтальній роботі з використанням мультимедійного проектора та інтерактивної дошки, так і для самостійної роботи з навчальним матеріалом, узагальнення, повторення тощо. Такі матеріали надають можливість учителю економити час при підготовці до уроку, а також ефективно організовувати навчальну діяльність учнів на уроці, що сприяє досягненню очікуваних результатів навчання учнів.

Пропонуємо скористатися на уроках української мови та літератури мультимедійними підручниками: українська мова для 1,2,3,4,5,7,8 класів, українська література для 5,6,7,8,11 класів.

На уроках англійської мови: англійська для початківців, для 7,8,11 класів. Стане у пригоді і методичний посібник для вчителів «Англійська мова»(методика, практика викладання).

Чекаємо на Ваші замовлення!


Повернення до списку