Шановні покупці! Електронні посібники, представлені на сайті, доступні тільки для оптових покупок (від 2 000 грн). Щоб зробити оптове замовлення, пишіть на електронну скриньку sale@rozumniki.net
×

Новини

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Яндекс Livejournal Liveinternet Mail.Ru
ТМ «Розумники» прийняли участь у науково-практичному семінарі для вчителів хімії та біології м. Києва 04.12.2013

ТМ «Розумники» прийняли участь у науково-практичному семінарі для вчителів хімії та біології м. Києва

28.11.2013 року фахівці ТМ «Розумники» прийняли участь у науково-практичному семінарі організованому за підтримки Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Б. Грінченка. Учасниками семінару стали вчителі хімії та біології загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва, яких у стінах СШ №47 зібрала І. Філоненко, методист НМЦ природничо-математичної освіти ІППО КУ імені Бориса Грінченка. Темою семінару стало використання інформаційних технологій в процесі навчання хімії та біології в школі.
Спеціалісти ТМ «Розумники» організували майстер-клас для учасників заходу, де презентували спільний проект компаній Intel, Microsoft, Navigator, Інтертелеком та  Видавництва «Розумники» - «Сучасні рішення для освіти 2013/2014 н. р.». Проект «Сучасні рішення для освіти» створено спеціально для вирішення актуальних питань інформатизації освітніх закладів. Запорукою успіху ефективного використання комп'ютерної техніки, інтерактивних комплексів та навчального контенту в навчально-виховному процесі є комплексний підхід, який передбачає тільки найкращі збалансовані пропозиції. Детальніше з сучасними рішеннями інформатизації освіти можна ознайомитися на сайті проекту rozumniki.com.

Повернення до списку