Шановні покупці! Електронні посібники, представлені на сайті, доступні тільки для оптових покупок (від 2 000 грн). Щоб зробити оптове замовлення, пишіть на електронну скриньку sale@rozumniki.net
×

Новини

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Яндекс Livejournal Liveinternet Mail.Ru
Як нас оцінюють у Європі? 29.10.2014

Як нас оцінюють у Європі?

У жовтні 2014 року до України приїздив Олівер Зофіч – директор з розвитку бізнесу в академічному сегменті, в країнах Центральної та Східної Європи корпорації Microsoft. Він провів брифінг з використання хмарних сервісів в освіті,  для партнерів Microsoft в Україні. Після офіційного виступу відбулася робоча зустріч Олівера Зофіча з керівництвом  мультимедійного видавництва «Розумники» –  Олександром Коханом та Ігорем Каплаушенко. В зустрічі також взяли участь Ольга Свириденко – керівник напрямку по роботі з закладами освіти і науки «Майкрософт Україна» та Роман Рудюк – керівник програми «Партнерство в навчанні» компанії «Майкрософт Україна». «Розумники» продемонстрували Оліверу Зофічу свої нові розробки – педагогічні ігри для пристроїв з тач-екранами. Ці продукти настільки сподобались європейському директору, що наступного дня він відвідав школу, в якій учні вже використовують ці програми, в рамках педагогічного експерименту «Розумники». Учні 1-го класу лише 2 місяці працюють із сучасними пристроями 2 в 1 та навчальним контентом видавництва, але вони вже вправно виконують інтерактивні завдання, вчитель керує навчальним процесом за допомогою спеціальної програми Classroom management.

Олівер Зофіч добре знає ввесь ринок освітнього контенту в країнах Європи. За його оцінкою, розробки видавництва «Розумники» не те що конкурують, а навіть кращі за більшість європейських. За його словами, якщо педагогічний експеримент «Розумники» буде поширено на усю Україну, ми зможемо зробити суттєвий крок до широкого впровадження ІКТ в освіту. Навіть після від’їзду з України, Олівер Зофіч продовжує цікавитись нашими проектами та максимально допомагає їх реалізувати.

Повернення до списку