Шановні покупці! Електронні посібники, представлені на сайті, доступні тільки для оптових покупок (від 2 000 грн). Щоб зробити оптове замовлення, пишіть на електронну скриньку sale@rozumniki.net
×

Новини

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Яндекс Livejournal Liveinternet Mail.Ru
Майстер-класи для директорів від ТМ Розумники 23.12.2013

Майстер-класи для директорів від ТМ Розумники

З 12 по 20 грудня 2013 року фахівці Видавництва «Розумники» провели ряд майстер-класів для директорів шкіл, вчителів та представників батьківських комітетів закладів освіти міста Києва, зокрема:
-    в дошкільних навчальних закладах №486, №665, №603, №348, №640, «Монтессорі-сад», спеціалізованій школі - дитячий садок «Дивоцвіт»;
-    в середніх загальноосвітніх школах №11, №276, №231, №103, в гімназії «Столиця» та Скандинавській гімназії.
В ході майстер-класів освітянам було презентовано спільний проект компаній Intel, Microsoft, Navigator, Інтертелеком та  Видавництва «Розумники» - «Сучасні рішення для освіти 2013/2014 н. р.».
Проект «Сучасні рішення для освіти» створено спеціально для вирішення актуальних питань інформатизації освітніх закладів. Запорукою успіху ефективного використання комп'ютерної техніки, інтерактивних комплексів та навчального контенту в навчально-виховному процесі є комплексний підхід, який передбачає тільки найкращі збалансовані пропозиції. Детальніше з сучасними рішеннями інформатизації освіти можна ознайомитися на сайті проекту rozumniki.com.

Повернення до списку