Шановні покупці! Електронні посібники, представлені на сайті, доступні тільки для оптових покупок (від 2 000 грн). Щоб зробити оптове замовлення, пишіть на електронну скриньку sale@rozumniki.net
×

Новини

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Яндекс Livejournal Liveinternet Mail.Ru
НАВЧАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ ЗА ПРОГРАМОЮ «РОЗУМНИКИ» ВІДБУВСЯ У МАКАРІВСЬКОМУ РАЙОНІ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 11.03.2016

НАВЧАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ ЗА ПРОГРАМОЮ «РОЗУМНИКИ» ВІДБУВСЯ У МАКАРІВСЬКОМУ РАЙОНІ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Впровадження та використання новітніх технологій в закладах освіти сьогодні активно обговорюється вчителями та методистами. Нині досліджується питання ефективності інтерактивних мультимедійних технологій. Тому на базі Лишнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Макарівського району Київської області було проведено навчальний тренінг для голів РМО, вчителів початкових класів за програмою «Розумники» (Smart Kids).

Відкрила захід директор школи О.В. Шевчук, вона презентувала освітні проекти, у яких беруть участь учні та педагоги, доповіла про навчально-виховну роботу. Також розповіла, що за підтримки сільської громади, районного відділу освіти з 15 жовтня 2015 року школа долучились до Всеукраїнського педагогічного експерименту «Розумники» та запросила до слова керівника проекту В.В. Рогозу. Він детально розповів учасникам семінару про мету та завдання експерименту, використання інформаційних технологій для вивчення базових предметів у школі І ступеня, відповів на усі запитання педагогів. Вчитель-тренер освітнього проекту Т.В. Даниліна провела майстер-клас з використання систем керування класом для організації навчально-виховного процесу в школі І ступеня.

Важливою частиною семінару було показове заняття з математики у 1 класі. Вчитель Ю.П. Багінська представила увазі педагогам урок з використанням інтерактивних мультимедійних технологій за темою: «Лічба у межах 20-ти. Розв’язування задач. Розпізнавання трикутників». Варто зауважити, що інноваційні методи педагог вдало поєднувала з традиційними, використовуючи різноманітні форми роботи. Завершивши, вона прокоментувала:
-    Після введення мультимедійних ресурсів до навчального процесу школи та нашої реєстрації в педагогічному експерименті «Розумники», засвоєння знань учнями пішли вгору. Завдяки навчальним програмам серії «Педагогічні ігри», діти легко та цікаво вивчають матеріал і закріплюють його на практиці. Учні, почали швидко запам’ятовувати букви і правильно читати склади. На кінець першого семестру в класі всі учні читають, швидко розв’язують приклади і задачі. Вважаю, що діти повинні обов’язково знати грамоту комп'ютерних технології, усвідомити, що комп’ютер для навчання, а не для гри, – наголосила Юлія Павлівна.

Під час колективної дискусії усі учасники семінару долучилися до обговорення науково-методичної проблеми, над якою працює педагогічний колектив школи: «Інноваційні технології як засіб підвищення ефективності навчально-виховного процесу».

На тренінг також прибули начальник відділу освіти Макарівської РДА В.М. Тарнавський, завідуюча районним методичним кабінетом О.В. Матейчук, методист районного методичного кабінету Н.М. Українець. Також свою зацікавленість проявив сільський голова А.А. Шевчук. Почесні гості у своїх зверненнях до учасників зібрання засвідчили актуальність проблеми, що розглядалася, та висловилися на підтримку впровадження подібних освітніх проектів, як «Розумники» (Smart Kids), у навчальних закладах Макарівського району Київської області.

Повернення до списку