Шановні покупці! Електронні посібники, представлені на сайті, доступні тільки для оптових покупок (від 2 000 грн). Щоб зробити оптове замовлення, пишіть на електронну скриньку sale@rozumniki.net
×

Новини

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Яндекс Livejournal Liveinternet Mail.Ru
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІННОВАЦІЙНИХ ЗАСОБІВ НАВЧАННЯ 28.08.2017

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІННОВАЦІЙНИХ ЗАСОБІВ НАВЧАННЯ

У київській спеціалізованій школі № 264 відбулася конференція керівників навчальних закладів Деснянського району м. Києва. 

Під час заходу видавництво «Розумники» презентувало сучасні рішення для освіти – електронні навчальні ресурси за технологією Smart Kids, планшети-трансформери 2 в 1 для початкової школи, цифрові лабораторії та мікроскоп, документ-камеру, а також магнітно-маркерний планшет з комплектом магнітів для індивідуальної роботи учнів.

У київській спеціалізованій школі №264 за технологією Smart Kids уже успішно працюють вчителі початкових класів Бейбудова Світлана Григорівна та Манжелій Оксана Петрівна. А в наступному році відкриється ще один клас проекту «Розумники». 

Крім того, школа бере участь у пілотному проекті «Є-підручники», який передбачає використання ліцензованих цифрових копій підручників 13 українських видавництв.

Переглянути фото з виставки у 264 школі м. Києва


Повернення до списку