Шановні покупці! Електронні посібники, представлені на сайті, доступні тільки для оптових покупок (від 2 000 грн). Щоб зробити оптове замовлення, пишіть на електронну скриньку sale@rozumniki.net
×

Новини

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Яндекс Livejournal Liveinternet Mail.Ru
ПРОЕКТ «РОЗУМНИКИ» В РІВНОМУ 20.11.2017

ПРОЕКТ «РОЗУМНИКИ» В РІВНОМУ

Підручник та зошит – були і залишаються головними засобами навчання. Та щоб зацікавити, спонукати школярів до навчання, не менш важливі сучасні технології. Тому на уроках активно використовуються відео експериментів, лекції онлайн. А учні початкової школи вивчають математику та українську мову за допомогою освітніх ресурсів (Edugames), розроблених у форматі комп’ютерної гри.

Про те, як застосовувати на уроці інтерактивні засоби навчання та комп’ютерні технології в школі, 17 листопада говорили на навчально-практичному семінарі в Рівному.

На захід, який проводився на базі спеціалізованої школи № 15, були запрошені учителі, директори загальноосвітніх закладів, методисти КУ «Рівненський методичний кабінет», які відповідають за початкову освіту. Із особливостями інтерактивного навчання в проекті Smart Kids присутніх ознайомив Ігор Каплаушенко, керуючий партнер мультимедійного видавництва «Розумники», яке створює та впроваджує електронні ресурси в освіту.

Детальніше читайте тут http://roippo.org.ua/news/4560/


Повернення до списку