Шановні покупці! Електронні посібники, представлені на сайті, доступні тільки для оптових покупок (від 5 000 грн). Щоб зробити оптове замовлення, пишіть на електронну скриньку sale@rozumniki.net
×

Новини

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Яндекс Livejournal Liveinternet Mail.Ru
16.04.2020

«Smart-кейс вчителя» – просте та ефективне рішення для НУШ

 

Учителі та учні початкової школи, які використовують у навчанні цифрові технології «Розумники» (Smart Kids), виявилися найбільш підготовленими до дистанційного навчання. 

Не дивно, адже вони щодня використовують електронні освітні ресурси не лише на уроках, а і вдома. 

«Smart-кейс вчителя» – просте та ефективне рішення для НУШ. Понад 16 тисяч завдань з математики та української мови, сотні пояснень, демонстрацій, візуалізацій за темами програми НУШ. Крім того, учителю доступна Медіатека – і він може створювати власні дидактичні матеріали, використовуючи понад дві тисячі графічних об'єктів.  

«Smart-кейс вчителя» працює на стаціонарних комп'ютерах, ноутбуках, планшетах та інтерактивних поверхнях. Учитель може організувати роботу в класі – фронтально чи у групах та індивідуально з кожним учнем, фактично дистанційно. Для цього вчитель має електронний журнал та вибудовує особисту траєкторію навчання для кожного учня. 

Завдання створені в ігровій формі, тому учні виконують їх із задоволенням! Програма дуже проста у використанні. Достатньо завантажити її на пристрій – і можна працювати навіть без інтернету.  

ВАРТІСТЬ: 
ліцензія для ВЧИТЕЛЯ на 12 місяців – 1500 грн. 
ліцензія на УЧНЯ на 12 місяців – 350 грн. 

Світ цифровізується! 
Обладнуйте класи НУШ, враховуючи виклики часу! 

Під час карантину з нами навчалися: 7900 вчителів та 145 000 учнів з усіх областей України та ще 43 країн світу. 

КОНТАКТИ: 
(050) 50 50 224 
(050) 50 50 665 
office.rozumnyky@gmail.com 


Повернення до списку