Шановні покупці! Електронні посібники, представлені на сайті, доступні тільки для оптових покупок (від 2 000 грн). Щоб зробити оптове замовлення, пишіть на електронну скриньку sale@rozumniki.net
×

Новини

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Яндекс Livejournal Liveinternet Mail.Ru
SMART KOALA – КНИГИ, ЯКІ РОЗМОВЛЯЮТЬ! 08.05.2018

SMART KOALA – КНИГИ, ЯКІ РОЗМОВЛЯЮТЬ!

Партнер видавництва «Розумники» – українська компанія Smart Koala – виготовляє книги, які розмовляють!

Інтерактивні книги та Розумна Ручка допомагають дітям вивчати нові мови в аудіально-візуальний спосіб. Спеціально запрограмований механізм в Розумній Ручці відтворює слова та діалоги на сторінках книги людськими голосами. Все це відбувається трьома мовами: англійською, українською та російською.

Сьогодні в асортименті компанії є три книги для вивчення мови, набір 4-х всесвітньо відомих казок трьома мовами та новинка – 4 книги для вивчення математики.

З продуктом Smart Koala books дитина може займатися як самостійно, так і з батьками. Система навчання є мобільною, інтерактивною та простою у використанні.

Чудовий вибір для батьків та маленьких дослідників!

Продукція від Smart Koala є унікальною для українського ринку, вона не має аналогів та завжди позитивно сприймається батьками та дітьми. Розумна Ручка працює з усіма існуючими та майбутніми книгами від Smart Koala. Виробники обіцяють створити повний цикл навчання для дітей від 2-х до 12 років.

Щоб замовити Розумні книги та Ручку, телефонуйте (044) 483 99 94.


Повернення до списку