Шановні покупці! Електронні посібники, представлені на сайті, доступні тільки для оптових покупок (від 2 000 грн). Щоб зробити оптове замовлення, пишіть на електронну скриньку sale@rozumniki.net
×

Новини

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Яндекс Livejournal Liveinternet Mail.Ru
СЮРПРИЗ ДЛЯ ЧИТАЧІВ ЖУРНАЛУ «ПІЗНАЙКО»! 20.11.2017

СЮРПРИЗ ДЛЯ ЧИТАЧІВ ЖУРНАЛУ «ПІЗНАЙКО»!

30 учасників акції «Передплата – 2018» отримають призи від мультимедійного видавництва «Розумники» – подарункові сертифікати на електронні освітні ігрові ресурси.

Детально про умови участі: http://posnayko.com.ua/reader/akcii/peredplata_2018.html

Електронні освітні ресурси видавництва «Розумники» – це захопливі навчальні програми у формі гри для дошкільнят і дітей молодшого шкільного віку. Доступ одразу до 12 000 інтерактивних вправ та завдань із веселими анімованими персонажами, яскравими сюжетами та звуковим супроводом. Інтерактивні ігри відповідають чинній програмі. Схвалено МОН України для використання у початковій школі.

Отримавши сертифікат (скретч-карту), маленькі розумники зможуть користуватися освітніми іграми протягом місяця, попередньо завантаживши додаток Edugames на сайті edugames.rozumniki.ua

В акції можуть узяти участь особи віком від 18 років, які оформили передплату на будь-який із журналів «Пізнайко» на 2018 рік (на 6-12 календарних місяців і більше).

Акція проводиться з 01 листопада 2017 року до 20 січня 2018 року. Розіграш відбудеться 25 січня.


Повернення до списку