Шановні покупці! Електронні посібники, представлені на сайті, доступні тільки для оптових покупок (від 2 000 грн). Щоб зробити оптове замовлення, пишіть на електронну скриньку sale@rozumniki.net
×

Новини

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Яндекс Livejournal Liveinternet Mail.Ru
ЯК ОРГАНІЗУВАТИ ІНТЕРАКТИВ ІЗ МІНІМУМОМ ОБЛАДНАННЯ 26.05.2017

ЯК ОРГАНІЗУВАТИ ІНТЕРАКТИВ ІЗ МІНІМУМОМ ОБЛАДНАННЯ

Валентина Сергіївна, учителька з Переяслава-Хмельницького, організувала в класі інтерактивну роботу, маючи в класі лише комп’ютер та «плазму». І тепер на уроці кожен учень, керуючи мишею, може розв’язувати цікаві завдання Smart Kids.

Більш того, діти настільки захопилися навчанням за допомогою електронних освітніх ресурсів, що встановили їх ще й на домашні пристрої. Валентина Никоненко через Особистий кабінет вчителя може призначати учням додаткові індивідуальні завдання. І навіть після останнього дзвоника школярі матимуть можливість повторювати усе, що вивчали протягом року, не розлучаючись із улюбленими героями.

Фото зроблені під час зустрічі команди «Розумники» з учителями початкової ланки у Переяславі-Хмельницькому 24 травня. Видавництво «Розумники» представило сучасні освітні рішення (учнівські пристрої 2 в 1 з операційною системою Windows 10 Pro) та презентувало проект Smart Kids, який видавництво реалізує спільно з Microsoft, "Навігатор", Epson, ІМЗО та ІІТЗН НАПН України.


Повернення до списку